Студенти ФУЗТ – призери Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт!

Вітаємо магістрів з успішним захистом!
22.12.2020
Випуск-2021 бакалаврів ФУЗТ!
26.06.2021

Студенти ФУЗТ – призери Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт!

Вітаємо студентів факультету управління залізничним транспортом
Рогового Олександра та Осадчу Єлизавету –
призерів Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт!

27 травня 2021 року у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбувся Міжнародний конкурс студентських наукових робіт. В онлайн-режимі відбулась підсумкова науково-практична конференція ІІ етапу ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 275 «Транспортні технології (за видами)».

На конкурс було подано 29 робіт із 13 вищих навчальних закладів України та закордонних ВНЗ. За результатами рецензування і підсумкової науково-практичної конференції Галузева конкурсна комісія визначила переможців конкурсу та нагородила Дипломом ІІ ступеня за напрямом «Транспортні технології» студентів факультету УЗТ Рогового Олександра та Осадчу Єлизавету.

Вітаємо Олександра та Єлизавету та бажаємо їм подальших досягнень та перемог!