Екскурсія майбутніх екологів в локомотивне депо ТЧ-1 АТ «Укрзалізниця»

Екскурсія першокурсників до МУЗЕЮ НТУУ КП
06.09.2021
Першокурсники ФУЗТ в Державному музеї авіації
16.09.2021

Екскурсія майбутніх екологів в локомотивне депо ТЧ-1 АТ «Укрзалізниця»

13 вересня 2021 року студенти 3 курсу спеціальності 101 Екологія ОПП «Екологія транспортної інфраструктури» відвідали локомотивне депо ТЧ-1 АТ «Укрзалізниця». Фахівець з питань екології відділу локомотивного депо детально розповів і продемонстрував приміщення та устаткування де проводиться обробка поїздів від бруду. Всі технологічні процеси проводяться згідно екологічних норм, брудні водні змиви надходять до резервуарів, де проходять фільтрацію. Студентами було оцінено вплив залізничного транспорту на фотосинтетичну діяльність рослин, які зростають поряд, за допомогою портативного хронофлуориметру «Флоратест». Також було відібрано проби ґрунту та змивів з вагонів для подальшої екологічної оцінки в лабораторних умовах при кафедрі екології та безпеки життєдіяльності.